Run and Referee i jego „13 pytań do…”

„13 pytań do…

… Wybiegać marzenia, a właściwie do Karola, autora funpage na portalu społecznościowym Facebook „Wybiegać marzenia”. Dziś jest piątek, a więc minął tydzień od ostatniego wpisu z cyklu. W takim razie co piątek będę kogoś wam prezentował. Karol jest osobą z dla mnie – jak na ten moment – nie osiągalnymi wynikami życiowymi, zaś na swoim funpage dostarcza dużo wiedzy i zaraża pasją do świadomego biegania, on nie kolekcjonuje medali, on kolekcjonuje bardzo dobre wyniki poprzedzając je masą przygotowań. Zechciał odpowiedzieć na moje „13 pytań” a więc zapraszam do lektury, a później na jego funpage”

Tak zaczyna się pewien wpis na funpage Run and Referee. Autorem tej strony jest Dawid, sędzia piłkarski i biegacz amator. Kiedy pierwszy raz napisał do mnie w tej sprawie, myślałem, że robi sobie ze mnie jaja. Okazało się jednak, że to nie były żarty. W ciągu dalszej rozmowy okazało się, że autor wprowadził cykl postów na swoim funpage o osobach, które go inspirują. Wśród nich znalazłem się ja.

Oj dałeś mi Dawid soczystego, pozytywnego kopa. Aż chce się pisać 🙂

Rzecz jasna, zgodziłem się odpowiedzieć na jego pytania. A całość tego co razem naskrobaliśmy znajdziecie na: http://runandreferee.blogspot.com/2015/07/13-pytan-do.html