Dołącz do nas!

Skoro trafiłeś na tą stronę to znaczy, że jesteś ciekawska/ski albo ambitna/ny. Świetnie! Obie te cechy są niezbędne do osiągania wyniku sportowego.

Poza trenowaniem samego siebie, pomagam w treningu także innym! Prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Rozpisuję plany treningowe dopasowane do zawodnika, dbam o odpowiednią motywację pomagając przekuwać marzenia w realne wyniki.

Wcześniej zapewne próbowałaś/łeś trenować na własną rękę, jednak ciągle czegoś brakowało do osiągnięcia upragnionego celu. W tym momencie nie liczy się to, co było wcześniej. Liczy się to co jest tu i teraz!                   Pora pójść krok na przód i WYBIEGAĆ MARZENIA!

Jeśli jesteś zainteresowana/ ny współpracą lub masz pytania napisz do mnie na adres kontakt@wybiegacmarzenia.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Jeśli szukasz ludzi zakręconych na punkcie biegania z którymi będziesz wspólnie dzielił swoją pasję, chcesz reprezentować barwy WM Team, zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu WM!

15205726_1177856268948120_172381631_o