6. Przed-Świąteczny trening z Wybiegać marzenia.

Choć w tym roku przełamaliśmy schemat ściśle Świątecznego biegania, to tradycji i tak musiało stać się zadość. Wcześniej, bo już w Mikołajkowy weekend spotkaliśmy się by na biegowo wkroczyć w ten, chyba najsympatyczniejszy w roku okres czyli Boże Narodzenie. Zmiana terminu nie była jedyną z tegorocznych zmian. Tej uległa również lokalizacja wydarzenia. Wyjątkowo odwiedziliśmy sąsiadów zza miedzy, by nieco bliżej poznać uroki puszczy w okolicy Krzyża Wielkopolskiego. 

Na spotkaniu pojawili się licznie przedstawiciele grupy biegowej FSD RUN oraz lokalnej grupy AKTYWNI Krzyż Wlkp., w tym doskonale znany biegowej braci Janusz Dubiel, który opowiedział nam parę historii i wskazał kilka wartych odwiedzenia miejsc, za co serdecznie i z całego serducha dziękuję.

Dziękuję również wszystkim tym, którzy zdecydowali się nas odwiedzić – za Waszą obecność i zaangażowanie w podtrzymanie tradycji świątecznego biegania. Jeśli tylko nie zabraknie mi motywacji obiecuję kultywować ową tradycję. Bo to od niej właśnie wszystko się zaczęło. Do zobaczenia wkrótce, przy tej lub innej okazji!