9. Świąteczny trening z Wybiegać marzenia oraz Sklepem biegacza!

Choć ostatnie dni nie napływały optymizmem, tego jedynego, właściwego dnia srogi mróz zalał cytadelę przemieniając ją w iście zimową krainę. W takich okolicznościach dane nam było przeprowadzić nasze wyjątkowe, świąteczne bieganie.

Była niedziela, wczesna godzina poranna, spotykaliśmy się w poznańskim oddziale Sklepu biegacza. Cześć uczestników wpadła zdecydowanie wcześniej poplotkować nieco. Inni zaś zaspani dotarli na ostatnią chwilę. Na wszystkich bez wyjątku czekaliśmy – ja, załoga sklepu, z którym współorganizowaliśmy to wydarzenie oraz prezenty od partnerów. A było tego całkiem dużo i szanse na zwycięstwo spore. Wystarczyło pochwalić się w swoich social mediach zdjęciem z treningu i oznaczyć je stosownie.

Zaplanowana wcześniej trasa przebiegała parkrunowymi ścieżkami poznańskiej Cytadeli w objętości blisko 6km. Po drodze był czas na biegowe pogadanki, wspominki z dawnych czasów i foteczki od Platynowego Mirka. A po powrocie poczęstunek ufundowany i przygotowany przez Sklep biegacza i dalsze rozmowy o tym i o tamtym. Jak zawsze było nade wszystko miło.

Dziękuję partnerom:

  • Maratończyk Pomiar Czasu
  • Fizjoterapia Adam Kierzek
  • Mistrzowski Trening
  • Kawiarnia Zoffee

Dziękuję również Wam drodzy uczestnicy, jednocześnie zapraszając na tegoroczną, jubileuszową, 10 edycję Świątecznego treningu z Wybiegać marzenia. Będzie hucznie!